Керівництво області побувало в Збаразькій колонії

Опубліковано:
21 Липня, 2016 о 13:53

На базі Збаразької виправної колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 63) відбулася спільна виїзна нарада керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, районних державних адміністрацій, Бережанської, Кременецької, Чортківської та Тернопільської міської ради, територіальних об’єднаних громад, а також керівництва управління ДПтС України в Тернопільській області, начальників виправних колоній, директорів державних підприємств установ виконання покарань.

 Нарада розпочалася із вступного слова голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни,  який зазначив, – “Для нас головне – підтримка місцевого виробника. Підприємства, які працюють колоній області, сплачують податки в місцеві бюджети, дають роботу засудженим. Тут дуже важливий момент соціалізації, адже є багато випадків коли саме завдяки роботі людина розкриває нові таланти і знаходить своє місце в житті. Вражає різноманіття продукції, а також – висока якість. Тому я заохочую всіх підтримувати своє, рідне, популяризувати вироби підприємств на базі колоній”.

 

Після чого начальник управління ДПтС України в Тернопільській області полковник внутрішньої служби Андрій Шацький зауважив, що  виробничо-господарська діяльність підприємств пенітенціарної служби Тернопільської області займає важливе місце у життєзабезпеченні установ виконання покарань і є невід’ємною частиною економічного спектру області, а вироби підприємств та майстерень добре відомі споживачам і користуються попитом у населення області та за її межами.

 

В ході наради проаналізовано виконання Розпорядження від 15.12.2015 №780-од  Голови обласної державної адміністрації щодо державної підтримки підприємств установ пенітенціарної служби області, залучення їх до виконання державних замовлень, цільових програм та створення нових робочих місць для засуджених у 2016 році.

 

За результатами проведеної наради дано конкретні доручення відповідальним особам щодо залучення промислового потенціалу підприємств установ в економіку регіону.

 

Також учасники заходу відвідали виставку продукції, яка виготовляється на підприємствах установ області.

 

На завершення спільної виїзної наради присутні у супроводі начальника Збаразької виправної колонії (№ 63) Андрія Макара здійснили обхід території, приміщень житлової  та виробничої зони.

  

Примітка:

На виробничих потужностях підприємств щорічно виготовляється товарної продукції на суму понад 5 млн. гривень. Галузевими напрямками виробництва є швейне, металообробне, деревообробне, будівельне виробництво та виготовлення товарів широкого вжитку. Так, державне підприємство Збаразької виправної колонії (№ 63) виготовляє і надає послуги промислового характеру з пошиття  форменого одягу, костюмів і комбінезонів робочих, халатів, підшлемників, сигнальних жилетів, одягу утепленого, камуфльованого, медичного, спецодягу, постільної білизни, рушників, скатертин столових, рукавиць робочих різних видів та іншої швейної продукції. Пошиття здійснюється як з власної сировини, так і з сировини замовника.

 

Серед основних напрямків діяльності підприємства Копичинської виправної колонії (№112) є металообробка, деревообробка, каменепереробка, виробництво бетонних виробів, налагоджено виробництво якісних, естетичних, доступних за ціною виробів, які можуть встановлюватися на дитячих та спортивних майданчиках, у садах, парках та скверах, біля житлових будинків: це вироби для  спортивних майданчиків, спортивні майданчики в комплексі, лавка кована, гойдалка, альтанка металева, альтанка дерев`яна, стіл з лавками, мангал, ящик для сміття, кована огорожа, гаражні ворота, млинок декоративний, тощо.

 

Майстерня Чортківської установи виконання покарань (№26) виготовляє на замовлення вироби з натуральної деревини. Продукція підприємств якісна, конкурентоспроможна і неодноразово відзначалася дипломами на регіональних і всеукраїнських виставках.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Анастасія Шмир
17:13, 15 Липня, 2024

“Хочу знайти свого чоловіка”, – дружини зниклого безвісти військового з Тернополя

Блоги

ТОП новини тернопільщини: