Залізничне сполучення між містами Тернопіль, Львів та Перемишль відновлять вже у грудні. Починаючи від свята Миколая (19 грудня), на маршруті курсуватиме український рейковий автобус польського виробництва Pesa 620М.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
У прес-службі PKP Intercity кажуть, що новий поїзд запущений завдяки співпраці PKP Intercity і “Укрзалізниці”. Курсування ж рейкового автобуса оплачується дотаціями Міністерства інфраструктури та розвитку Польщі.
Станом на сьогодні вже навіть готовий розклад руху. Так, відправлення зі Львова – о 8:10, прибуття в Перемишль – о 9:48. З Перемишля можна виїхати далі – в Краків, Вроцлав і Зелену Гуру.
Відправлення з Перемишля – о 17:50, прибуття до Львова – о 21:25. Пасажири встигнуть пересісти на нічні поїзди, що прямують до Києва, Вінниці, Одеси, Полтави, Харкова, Тернополя, Чернівців.