Іноземці, які живуть в Тернополі без реєстрації, відповідатимуть перед законом

Опубліковано:
28 Липня, 2016 о 12:53

Іноземні громадяни, які перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також мають такі самі обов’язки, як і громадяни України, – пише Погляд

 “Зокрема, після отримання посвідки на тимчасове проживання іноземці зобов’язанні протягом 30 календарних днів зареєструвати місце проживання, аналогічно і у випадку зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання також зобов’язані зареєструвати своє місце проживання”, — повідомляє головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ Ірина Бойко.

 

За проживання без реєстрації передбачена адміністративна відповідальність  (ч. 1 ст. 203 КУпАП). Іноземці, які постійно проживають в Україні та документовані посвідкою на постійне проживання, зобов’язанні при досягненні 25- та 45- річного віку здійснити обмін посвідки на постійне проживання, оскільки попередня вважається недійсною.

 

Якщо іноземець втратив підставу перебування в Україні, його посвідка підлягає скасуванню, вилученню та знищенню, при цьому відмітка про видачу посвідки в паспортному документі іноземця анулюється. Дальше  перебування на території України такої особи вважається незаконним.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: