Ігнор траурного кортежу: футболісти у Тернополі викликали обурення
3 вересня у Тернопіль привезли загиблого Героя.
Кортеж “на щиті” проїжджав біля місцевого центрального стадіону по проспекті Степана Бандери.
Навіть швидка зупинилася, і водій та медики вийшли вшанувати Героя.
В той же час футболісти просто вийшли з автобуса і пішли на стадіон.
Детальніше у відео.
Останні новини:
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр
- Кіберполіція Тернопільщини попереджає про шахрайство під час покупок в інтернеті
- У Тернополі через спеку обмежать рух великогабаритного транспорту