Перша сесія Тернопільської міської ради була багата на кадрові рішення. Крім обрання секретаря ради та виконкому депутати розділили між собою депутатські комісії.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Усього в новій міській раді буде 8 комісій. Половину керівних посад у комісіях перепало “Свободі”. Однопартійці мера очолять бюджетну, регламентну, містобудівну та житлово-комунальну комісію. Головою бюджетної комісії призначили колишнього секретаря міськради Ігоря Турського, головою регламентної – колишнього голову облорганізації Володимира Стаюру, головою містобудівної – дружину екс-міськдепа Паньківа Наталю Паньків, головою житлово-комунальної – Івана Сороколіта.
Дві комісії отримали порошенківці. Ще один однокурсник Барни Володимир Місько очолив освітню комісію, а повпред власника “Подолян” Василя Чубака Михайло Ібрагімов – майнову комісію.
Натомість “Батьківщина” отримала найжирнішу – земельну комісію. Її очолив анестезіолог за фахом Андрій Артимович.
“Народний контроль” отримав медичну комісію. Її очолив Роман Ляхович, пише “За Збручем”.