«Молюсь за тебе, Україно» – саме таку назву отримав перший сольний концерт хору Тернопільської вищої духовної семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого, які відбувся 10 грудня в Тернопільській обласній філармоній. Про це повідомляє інформаційний ресурс семінарії.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Вечір розпочався із благословення ректора духовної семінарії отця Івана Римара. Відтак братами були виконані хорові духовні твори та твори національно-патріотичного характеру під керівництвом п. Святослава Дунця, заслуженого артиста України та багаторічного керівника семінарійного хору.