Тернополяни, заповнивши спеціальну форму, мають змогу запропонувати п’ять учасників музичного фестивалю «Файне місто», який відбудеться наступного літа поблизу Тернополя.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Для того, аби ваш улюблений гурт виступив на одному з найгучніших музфестів, потрібно перейти за посиланням та заповнити відповідні поля.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стала відома дата проведення фестивалю «Файне Місто» у 2016 році (Відео)
«Фестиваль триватиме протягом 4-х днів з 7 до 10 липня. Наразі працюємо над лайнапом фестивалю, і хочемо, щоб кожен з Вас долучився до цієї кропіткої роботи. Все, що Вам потрібно зробити – це заповнити форму, вказавши п’ять музичних виконавців, яких найбільше хочете почути на фестивалі. Процедура займе кілька хвилин, але саме Ваші анкети допоможуть нам зробити відпочинок на фестивалі ФАЙНЕ МІСТО 2016 незабутнім», – зазначають організатори.