21 серпня на спортивному майданчику по вул. 15 Квітня, 35 Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення спільно з керівником ПП “Медіа-Т” Андрієм Газилишиним провели футбольний турнір «Кубок Аляски», в якому взяли участь команди “Канада”, “НаВі”, “Галичина”, “Подоляни”, “Укроп”, “БАМ”, “Фортуна”.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За результатами зіграних матчів третє місце зайняла команда “Канада”, друге -“Фортуна”, перемогу та кубок у запеклій боротьбі здобула команда”Подоляни”.
Команди – учасниці були нагороджені подарунками від партнерів ТМ «Ласунки» (футболки і в’єтнамки) та ПП «Колумбус» (футбольний м’яч, футболка, кружки). Також всі учасники поласували морозивом від ТМ «Лімо».
Шановні любителі футболу звертайтесь у Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення. Ми допоможемо організувати для вас турніри! м. Тернопіль вул. Стуса, 10, тел. 51-16-35.