У 10-му турі Першої футбольної ліги муніципальний клуб “Тернопіль” 27 вересня на власному полі святкував перемогу 1:0 над “Черкаським Дніпром”.
Після першого тайму судді матчу зафіксували нічию 0:0, хоча саме гості були ближчими до того, аби відкрити рахунок у грі. Натомість після початку другого тайму активніше вперед пішли тернополяни і невдовзі вони скористалися нагодою відзначитись. Після подачі з кутового Віталія Богданова головою пас партнера замкнув Сергій Атласюк.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
У підсумку гол центрального оборонця ФК “Тернопіль” став переможним для його команди, яка після 10-ти турів набирає 12 очок.
Нагадаємо, що інша тернопільська команда “Нива” через фінансові негаразди не змогла вирушити на календарний матч 10-го туру проти харківського “Геліоса”. Відтак, на тернополян тепер очікують штрафні санкції.