11 листопада в Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 відбувся спортивний захід у програмі фестивалю «Ігри патріотів». Нагадуємо, що організотором спортивних свят для учнів третіх класів виступає Тернопільськиий міський центр фізичного здоров’я населення.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Програма заходу включала в себе: презентацію команд, під час якої діти проявили творчість та свою артестичність; комбіновану естафету на швидкість, спритність та кмітливість. А на вікторині школярі випробували свої знання з історії та культури України.
У спортивний залі школи панували позитивні емоції та гарний настрій. Учасників команд «Патріоти», «Торнадо» та «Сокіл» активно підбадьорювали їх вболівальники.
Перемогла команда «Патріоти» 3-Б класу, яка продовжить змагання у другому етапі.
Усі діти із честю витримали всі випробування, що доводить – зростає гідне покоління українців!
Команди нагородили грамотами управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради, а учасників нагородили подарунками від партнера свята видавництва «Посібники та підручники» та солодощами.