Експерти назвали найцікавіші для інвесторів міста України (Інфографіка)

Опубліковано:
1 Липня, 2016 о 17:23

Як свідчать дані рейтингового агентства “Євро-Рейтинг”, в першому кварталі 2016 року в трійку найпривабливіших для інвесторів українських міст увійшли Київ, Львів та Івано-Франківськ, передають Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости.

 Згідно з рейтингом оцінювання інвестиційної ефективності, вперше за весь час спостереження кращу оцінку продемонстрував Київ – 220 балів, Львів отримав 211 балів, а у Івано-Франківська – 207 балів. Рейтинг цих міст найвищий, ineА, що відповідає максимальній інвестиційної ефективності.

 

Високу інвестиційну ефективність (ineВ) показали Одеса, Хмельницький, Миколаїв та Луцьк. Інвестиційну ефективність “вище середньої” (ineС) – Дніпро, Тернопіль, Харків і Ужгород. Рейтингова оцінка решти 11 обласних центрів не перевищує середній рівень.

 

Експерти відзначають, що за чотири квартали чітко сформувалося ядро міст з успішною інвестиційною політикою. До них відносяться Київ, Івано-Франківськ, Львів, Хмельницький, Одеса, Миколаїв. Протягом року бальна оцінка цих муніципалітетів не опускалася нижче рівня в 179 балів. А за дев’ять останніх місяців їх рейтинг перебував в інтервалі від ineА до ineВ.

 

Решта обласні центри (за винятком Харкова і Херсона, показники яких росли) протягом чотирьох кварталів не демонструвати стабільність. Як правило, вони були схильні до щоквартальних змін, як в сторону зростання, так і в бік зниження. Подібні коливання були пов’язані як з недостатньою інвестиційною активністю, так і з невисокою соціально-економічною віддачею від вкладення коштів в міську економіку.

 

Рейтинг інвестиційної ефективності обласних центрів України за підсумками І кварталу 2016 року:

 

Експерти очікують збереження присутності в другому кварталі в числі кращих таких міст, як Київ, Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Одеса та Миколаїв. При цьому не виключено, що Київ може поступитися першою позиціэю, якщо не поліпшить показники інвестиційної активності.

 

“Що стосується інших обласних центрів, то вони можуть як покращити, так і погіршити свої результати. Основна причина – відсутність тенденції зростання в інвестиційній сфері і віддачі від інвестицій у вигляді поліпшення соціально-економічних показників. Зміни тим більш ймовірні, що перший квартал, як правило, один з найбільш важкопрогнозованих в інвестиційному плані: дії інвесторів часто можуть не повторювати їх поведінку річної давності. Тому слід очікувати зміни”, – йдеться в дослідженні.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ
14:20, 22 Липня, 2024

Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ

Блоги

ТОП новини тернопільщини: