Для Тернополя СБУ встановила "сірий" рівень терористичної загрози

Опубліковано:
12 Серпня, 2016 о 09:27

У зв’язку із загостренням ситуації на адміністративному кордоні з АР Крим та у районі проведення антитерористичної операції, згідно з вимогами пункту 8 постанови Кабінету міністрів України від 18.02.2016 № 92, Служба безпеки України інформує про прийняття рішення щодо встановлення наступного рівня терористичних загроз:

 



“ЧЕРВОНИЙ” – Донецька та Луганська області, АР Крим;

 

“ЖОВТИЙ” – Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області;

 

“СИНІЙ” – Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Київська області та м. Київ;

 

“СІРИЙ” – Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська та Тернопільська області.

 

Зазначена постанова є відкритою, громадяни можуть ознайомитись із заходами, що вживаються суб’єктами боротьби з тероризмом відповідно до визначених рівнів терористичних загроз (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/92-2016-%D0%BF).

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Інтерв'ю
У 1918 році Тернопіль став столицею ЗУНР
21:15, 22 Січня, 2025

У 1918 році Тернопіль став столицею ЗУНР

ТОП новини тернопільщини: