Делегація з Тернополя взяла участь в Антикорупційному форумі

Опубліковано:
26 Грудня, 2015

Чим потужнішим буде громадський рух проти корупції, чим більше організацій, спільнот, політичних партій, просто свідомих громадян він об’єднає, тим вищий у нашої країни шанс подолати найбільший бар’єрний риф, що заважає розвитку. Про це заявив депутат Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук за підсумками Антикорупційного форуму, який відбувся 23 грудня в Києві.

 

«Сьогодні програма чи не кожної політичної сили, а також десятків громадських організацій та об’єднань містить в собі засади протидії і боротьби з корупцією. Але ми не повинні побоюватися, що «борців проти корупції» стане забагато, як і не повинні покладатися на те, що цю проблему уже вирішує хтось за нас. Гігантські спрути корупційних схем розповзлися по всіх сферах життя суспільства, тож і подолати їх зможемо тільки об’єднавшись в потужний і дієвий антикорупційний рух», – зазначив В.Болєщук.

 

Він також додав, що масштабне зібрання однодумців, яким став Антикорупційний форум, відзначалося присутністю відомих в Україні політиків та громадських діячів, які напрацьовували ідеї та конкретні дії щодо реальної боротьби за корупцією.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги
Найбільше читають: