До жителів Кременця і району звертається із проханням керівництво Київського цирку-шапіто “ОРБІТА” встановити місцезнаходження 2-х артистів цирку. Повітряний гімнаст(учасник шоу “УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ”) Володимир Третьяков і клоун Володимир Семенов виїхали з цирку 2 дні тому.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Організатори пишуть у соцмережі, що поїхали вони ймовірно в гості, в село Горинка з місцевими дівчатами (одну з дівчат звуть Світлана, місцева мешканка).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кременець – місто жорстокої королеви (фото)
“Також з собою артисти цирку взяли дресированого когута у чоботях. Протягом 2 днів з ними немає ніякого зв’язку. Прохання до всіх, хто володіє точною інформацією про місцезнаходження артистів та дресированого когута у чоботях, повідомити за тел. 050-654-73-95 (Грошову винагороду гарантуємо). Також усім, хто можливо знає у кого перебувають наші хлопці передайте їм, у разі, якщо до 16:00 сьогоднішнього дня вони з’являться до цирку, ніяких штрафних санкцій не буде, або хоча-б відправте когута у чоботях в цирк, так як він учасник одного з атракціонів. І нагадайте, будь ласка, про те, що сьогодні о 18:00-прем’єра вистави”, – пишуть організатори у групі “Типовий Кременець”.