На сьогоднішній день прокурорський нагляд за додержанням законів при виконані судових рішень у кримінальних справах, застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням свободи громадян є одним із важливих напрямків роботи щодо дотримання прав та свобод засуджених до позбавлення волі.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Керівник Чортківської місцевої прокуратури Олег Рекуш та перший заступник керівника Чортківської місцевої прокуратури Андрій Придруга з робочим візитом відвідали Копичинську виправну колонію управління ДПтС України в Тернопільській області (№112), в якій відбувають покарання засуджені чоловіки.
В ході візиту прокурори ознайомилися з умовами відбування покарання засуджених, додержання їх конституційних прав. Після чого здійснили прийом засуджених з особистих питань.
Скарг на умови тримання, харчування, медичне обслуговування та комунально-побутове забезпечення не надходило.
За результатами відвідування було підбито підсумки роботи та обговорено плани подальшої роботи щодо дотримання в установі вимог чинного законодавства.