Мова піде про недалеке призначення директора департаменту освіти ОДА. А роздуми наступні.

 

Звільнивши місце очільника освітянського департаменту, губернатор нашої області, напевне, розмірковував – кого б це поставити керувати освітянами області, тобто вчителями, викладачами вишів,дошкільнятами. Жодному із працюючих в зазначеному відомстві, тобто в департаменті освіти ОДА, не було запропоновано його очолити, хоча гідні та розумні люди там є, роботу знають і ставляться до неї відповідально. Тому питання постало гостро – а хто ж?

 

Відомо,що 20% доплата за престижність педагогічної праці, яка була впроваджена за часів прем’єрміністерки Тимошенко,  була віддана на розгляд райрад, бо в бюджеті вони були непередбачені. І в багатьох районах вирішено було однозначно – цим 20% бути!

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Революція Гідності в Тернополі перемогла: регіонали завершили формування влади?

 

А от у Козівському, з приходом тоді нового 2014-2015 навчального року та керівниці Ольги Хоми, цю доплату зняли і то без «базару». А вчителі чекають і надіються. Та дарма… очільниці відділу освіти Козівської РДА тепер тим більше все до лампочки. Бо вона йде на підвищення. Бо саме ця пані,Ольга Хома, і має очолити департамент освіти ОДА. Хіба не круто?

 

Висновок напрошується сам по собі – така «тьотя» нам підходить. Особливо враховуючи критичний фінансовий стан освіти на 2016 рік. Закрити, скоротити, недоплатити – ось наше гасло!!! Хіба не зручно? Ще б пак…

 

А перспективи «розвитку» освіти Тернопільської області приблизно такі: все урізати, методкабінети скоротити, школи з малою наповнюваність закрити ( навіть не бажаючи спробувати їх зберегти)…О, якось так. Правда, всім зручно? Крім вчителів…А шкода…

 

І наостанок – кадрова політика тернопільських можновладців вражає.

 

P.S. Як відомо з власних джерел, пані Хома мала би вже ставити “магарич” з приводу свого призначення, бо зі столиці вона та її затверджені документи вже повернулася.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги
Найбільше читають: