Бійці АТО в Широкино (Донецької області) кровно розквиталися з зухвалими росіянами, які відчули себе в колись курортному українському селищі як вдома.
Як розповів в Facebook один з добровольців і волонтерів Широкино Олександр Макаренко, в один із днів, коли російські терористи пішли купатися до Азовського моря, українські бійці підстерегли і зарізали “12 бурятів” ножами.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За словами Макаренка, наказ “не стріляти”, який панує зараз в демілітаризованому Широкино, воїни не порушили.
“Вже ні для кого не секрет, що в одному з населених пунктів на букву” Ш “заборонили стріляти навіть із стрілецької. Причому з обох сторін, з боку” Сепар “аж до розстрілу за порушення наказу Захарченко. Так от, в н.п . на букву “Ш” “Сепар” немає, ходять конвої всякі, але стріляти не можна. “Сепар” просікли цю справу і ходять на пляж щодня, звідки у місцевих бурятів море (Байкал-озеро). Матом криють, пальцями тикають, загалом , ведуть себе як вдома Наших це бісить, але стріляти не можна І ось в один прекрасний сонячний день “Сепар” спокійно купаються, хто ж їх зачепить, а не тут-то було Наші тихо підійшли і зарізали ножами 12 бурятів”, … – пише волонтер.
Він підкреслив, що наказу бійці не порушили, але ворогів знищили.