Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Аби більш повніше зобразити деталі, на яких акцентував увагу автор, він навіть створив відеоролик для картини, де звичні різдвяні сюжети потроху складаються у зображення Христа.
– Картини мої накраще дивитися у виставкових залах, адже люди звикли “чіпатися” оком за деталі, а в Інтернеті виходить навпаки, – розповідає митець. – Подвійне зображення моїх полотен можна побачити не відразу, тому то я й створюю схожі відеолистівки.
За словами пана Олега, таким чином людське око звертає увагу саме на те, що хотів показати художник, а отже – глядачі бачать картину саме такою, як її було задумано припіднести аудиторії.
Симбіоз різних напрямків мистецтва геніальний художник з Тернопільщини завжди вмів поєнувати так, аби в результаті отримати неймовірно захоплюючі головоломки – шедевральні оптичні ілюзії, картини з подвійним змістом які щораз майстерно малює Олег Шупляк.