Відомий український шоумен родом зі Збаража Сергій Притула записав передвиборне відеозвернення для молоді України.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
“Друзі, це не парламентські вибори, де дійсно було дуже важко вибрати серед зла найменше зло. Це місцеві вибори, ви вибираєте до міськрад депутатів, ви вибираєте мерів. Там завжди є варіанти. Ви завжди знаєте цю людину, він, можливо, живе в сусідньому будинку на відстані витягнутої руки “, – сказав він.
Притула додав, що на вибори підуть всі бабусі, адже їх добре заохотили гречкою. Але молодь повинна діяти свідомо і вибирати зважено, заглядаючи в майбутнє. У владі потрібні люди, які зможуть забезпечити нормальне життя в рідному місті.
Тому варто “не висміювати бабусь і кандидатів” в соціальних мережах, а піти на вибори і проголосувати – вибрати своє майбутнє, підкреслив Сергій.