Автор улюбленої пісні українців «Вона» потребує допомоги

Опубліковано:
11 Липня, 2015

Поет, прозаїк, перекладач, літературний критик та музикант Кость Москалець потрапив до лікарні і потребує фінансової допомоги. Оскільки рідних митець не має, то його колеги звертаються до шанувальників творчості Москальця і просто небайдужих людей із проханням його підтримати у боротьбі із недугою.

 

Президент Українського центру ПЕН Клубу та знаний есеїст Микола Рябчук та літературна спільнота звертаюся до всіх друзів та шанувальників таланту Костя Москальця, і просто до тих, хто має можливість допомогти з великим проханням:

 

«Кость Москалець, наш колега і лавреат минулорічної премії імені Юрія Шевельова, важко захворів і потрапив в районну лікарню, звідки з метою рятування життя потрібно було його терміново перевезти до Києва. Сьогодні йому робитимуть операцію, кошти якої непосильні ані йому, ані стислому колу друзів. Тому звертаємося до Вас з проханням надати посильну фінансову допомогу на покриття витрат, пов’язаних з лікуванням. Опіку над Костем Москальцем взяла на себе Богдана Матіяш, член ПЕН, вона й подала свій номер банківської картки, бо в Кості Москальця немає близької родини».

Номер картки ПриватБанку для допомоги – 5211537445947539 (Матіяш Богдана Валентинівна). Якщо зручніше передати готівку, просять звертатися до Леоніда Фінберга – 0503342962, видавництво «Дух і Літера». Про всі зібрані кошти Богдана Матіяш відзвітує.

 

 

Довідково.

Кость Москалець народився біля Батурина на Чернігівщині в родині письменника Вілія Москальця. Заочно закінчив Літературний інститут ім. М. Горького. Є одним із засновників бахмацької літературної групи «ДАК». Служив у війську, працював на радіозаводі в Чернігові, був учасником Львівського театру-студії «Не журись!», виступаючи як автор-виконавець власних пісень. Автор слів і музики відомої в Україні пісні «Вона» («Завтра прийде до кімнати…»). Член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників. Від 1991 року живе в селі Матіївці у власноруч збудованій Келії Чайної Троянди, займаючись винятково літературною працею.

Google News Новини Тернопільщини Читайте нас у Google News

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги