19 листопада 2014 року, на 77-му році життя, після важкої хвороби, відійшов у вічність клірик Свято-Преображенського храму м. Тернополя, духівник священнослужителів Тернопільського благочиння протоієрей Мирон Драбик.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
19 листопада, ввечері, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор очолив панахиду за спокій душі новопреставленого протоієрея Мирона Драбика.
Його Високопреосвященству співслужили: настоятель Свято-Преображенського храму м. Тернополя протоієрей Богдан Комарницький, секретар єпархії протоієрей Олексій Головацький, благочинний м. Тернополя протоієрей Борис Солтис та духовенство Тернопільського благочиння.
Після панахиди, слово в пам’ять новопреставленого священнослужителя виголосив отець Богдан. Протягом ночі, біля труни отця Мирона невпинно читалося Святе Євангеліє.
20 листопада 2014 року, високопреосвященнійший архієпископ Нестор звершив заупокійну Божественну літургію у Свято-Преображенському храмі м. Тернополя.
Високопреосвященнійшому владиці співслужило духовенство Тернопільського благочиння. Після заамвонної молитви, соборне духовенство, на чолі з владикою Нестором, звершило чин похорону священнослужителя.
Незважаючи на будній день, провести в останню путь приснопам’ятного протоієрея Мирона прийшло чимало його духовних чад та прихожан.
Поховали отця Мирона на Підгороднянському кладовищі м. Тернополя.