Андрій Шараскін "Богема" звернувся до побратимів з Правого сектору

Опубліковано:
14 Листопада, 2015

 

1. Необхідно негайно припинити будь-які принизливі висловлювання щодо побратимів. Керуватись прикметою характеру українського націоналіста про підтримку авторитету Проводу Української Нації в Організації, тому що така поведінка принижує передусім авторів, адже всі зійшлись в одному – в повній довірі до Провідника Дмитра Яроша. Провідник вказав на нелегітимні функції конференції, яка відбулась 8.11.2015р. тому прийняті там рішення вважати рекомендаційними та продовжити спільну конструктивну роботу по підготовці до всеукраїнського з’їзду НВР Правий сектор. 

2. Керівникам обласних осередків Правого сектору, командирам резервних батальйонів і очільникам СБ не допустити будь-якого фізичного впливу чи інших дій проти членства. Ми маємо діяти на засадах побратимства адже дуже легко перейти межу після якої унеможливиться це поняття. Персональна відповідальність за такі дії лягає на керівників підрозділів, а виконавці злочинних наказів нічим не відрізнятимуться від “Беркуту” чи слуг режиму.

 

3. Ми мусимо пам’ятати й керуватись метою, яка нас об’єднує – реалізація української національної ідеї, здобуття, закріплення і розбудова національної держави, яка б гарантувала усім громадянам України – всебічну Свободу, Справедливість, Добробут. Ми всі об’єднані спільною метою, тому вважаємо побратимами кожного, хто підтримує нас в цій боротьбі. НВР Правий сектор відкритий для людей, хто поділяє наші погляди і прагне долучитись до процесу державотворення.

 

Заступник Провідника НВР по партійній роботі Андрій Шараскін “Богема”

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коментар Дмитра Яроша стосовно його відставки

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: