Майже дві з половиною тисячі доларів, 870 євро та вісім тисяч гривень. Таку суму видурили пройдисвіти у пенсіонерки з селища Товсте Заліщицького району.

 

Аферисти постукали до помешкання старенької серед білого дня. Довго розповідали про грошову реформу, мовляв старі купюри скоро будуть недійсні і їх просто необхідно обміняти на старі. Щоб не стояти у чергіх це зробити можна у них. Коли жінка принесла усі свої заощадження, двоє чоловіків швидко підмінили справжні гроші сувенірними. Поліцейські розшукують зловмисників, а краян просять не довіряти пройдисвітам та бути більш обачними.

 

За матеріалами ГУ Національної поліції України в Тернопільській області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Юрій Мацібора
14:12, 22 Березня, 2026

Як працює Тернопільська митниця під час війни: відверте інтерв’ю Юрія Мацібори

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: