Приватне сільськогосподарське підприємство «Агрофірма «Горинь» у  с. Борсуки Лановецького району відвідав голова обласної державної адміністрації Степан Барна 15 липня.

 

 

Оглянувши підприємство, очільник краю констатував, що це одне з найпотужніших сільськогосподарських підприємств не лише в області, але й в Україні.

Загалом, на даний час господарство уклало договір оренди з 3501 власниками земельних паїв, площа орендованих земель 7164 га. Господарство орендує землі сіл Борсуки, Нападівка, Синівці, Борщівка, Бережанка, Снігурівка, Великі Кусківці, Татаринці, Малі Кусківці, Гриньки, Грибова, Козачки, Москалівка.

 

 

«Щорічно сільськогосподарське підприємством одержує високі урожаї зернових культур. В 2014 році було зібрано 29954 тонн зерна при урожайності 77,3 цнт/га., технічних культур зібрано  на площі 2220 га, – зауважив директор приватного сільськогосподарського підприємства „Агрофірма “ГОРИНЬ” – Осип Гасюк.

 

Під урожай 2015 року посіяно 7164 га сільськогосподарських угідь, а саме зернових 3999 га, технічних 2520 га та кормових 645 га.
Для доробки зберігання зерна агрофірмою «Горинь» ведеться будівництво елеватора потужністю понад 40 тис. тон.

 

Велика увага в господарстві приділяється розвитку тваринництва, зокрема розвитку племінної худоби. Із шести наявних в області племзаводів два знаходиться в агрофірмі «Горинь».

 

 

На даний час в господарстві є 2424 голів великої рогатої худоби, в тому числі: 1195 корів. За 2014 рік господарство виробило 7370 тонн молока, при середніх надоях 6360 кг на корову, реалізовано 3037 тонни м’яса. Середньодобовий приріст великої рогатої худоби становить 803 гр., свиней – 638 гр.

 

Середньооблікова чисельність працівників, зайнятих в сільськогосподарському виробництві 349 чоловік.

 

«Мені приємно, що на Тернопільщині є справжні господарі, – наголосив Степан Барна. – Один з них – Осип Гасюк . Дякую за підтримку війську, учасникам АТО. Сподіваюся, нам разом вдасться реалізувати багато спільних проектів!».

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: