Чергове припинення вогню на Донбасі, ініційоване президентом, вкотре показало свою безглуздість. Складається враження, що Порошенко так перевіряє, чи вірні йому наші воїни і чи готові померти “тихо”, без жодної кулі у відповідь ворогу. Але якою ціною…Уявіть, ви на передовій, вас атакують, а ви не можете захиститись, не можете врятувати ні своє життя, ні життя друга. Мовчки, без опору, приймаєте смерть…Це страшно.
Перегляньте також:
- Завдяки жертві воїнів – Україна все ще жива, жива наша Церква, живою є надія на перемогу правди і добра
- Демократія виходить за рамки традицій
За період “тиші” бойовики 14 разів порушили цей так званий режим. Районами, де фіксували обстріли позицій українських військ, залишаються Луганський, Донецький та Дебальцевський плацдарми.
Я розумію, що серед постраждалих могли бути і наші тернополяни. Крім цього, на Сході страждають і пересічні люди, яких захистити нікому.
Вести переговори чи ж бо надіятись на толерантність збоку терористів, те саме, що чекати добра з “троянського коня”. На перший погляд безпечний подарунок, вночі перетворюється на машину смерті, яка безжально вбиває.
Одна річ, коли ми перші вступаємо в бійку, інша, коли ми можемо себе захистити. Я ж не хочу, аби українці, тимпаче тернополяни, гинули через непродуману політику президента. Зараз ми не маємо права помилятись, бо ціна кожної помилки дорівнює чиємусь життю.
Не воїни АТО мають проявляти свою вірність Порошенку, а він, очоливши країну, має робити усе, аби в Україні перестала литись кров не терористів, а наших військових. Наразі ж, для мене особисто не зрозуміло, на чиїй стороні президент…