Згідно з розпорядженням голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни у зв’язку із смертю жителя села Лошнів Теребовлянського району, військовослужбовця 128-ї гірсько-піхотної бригади Сергія Чури, який помер у Харківському військовому шпиталі від отриманих важких поранень під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції, 19 листопада у Тернопільській області оголошено Днем жалоби.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
На знак скорботи за загиблим у День жалоби буде приспущено Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних та державних підприємствах та закладах, установах, організаціях області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тернопіль зустрів тіло загиблого героя Сергія Чуру (Фото)
Також доручено відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань та внесено відповідні зміни до програм аудіовізуальних засобів масової інформації, які діють на території області.