18 жовтня двоє захисників з Тернопільщини повернулися додому з російського полону
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 19 Жовтня, 2024 о 15:52
07.06.2026
05:28:35
18 жовтня провели черговий обмін полоненими. Це вже 58 обмін військовополоненими з російською стороною, який провела Україна. Цього разу додому повернулись 95 військових.
Серед звільнених з російського полону є бійці з нашої області. Двоє наших земляків з Тернопільщини повернулися додому. Це Сергій Бойчук та Єгор Настека.
Повідомляють в ТОВА.
15:30, 17 Травня, 2026
16:22, 13 Травня, 2026
18:12, 19 Квітня, 2026