18 жовтня двоє захисників з Тернопільщини повернулися додому з російського полону
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 19 Жовтня, 2024 о 15:52
24.06.2026
02:32:45
18 жовтня провели черговий обмін полоненими. Це вже 58 обмін військовополоненими з російською стороною, який провела Україна. Цього разу додому повернулись 95 військових.
Серед звільнених з російського полону є бійці з нашої області. Двоє наших земляків з Тернопільщини повернулися додому. Це Сергій Бойчук та Єгор Настека.
Повідомляють в ТОВА.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026