На Тернопільщині зменшується кількість хворих на грип та ГРВІ
На Тернопільщині епідеміологи фіксують зменшення кількості хворих на грип та ГРВІ.
Так, за тиждень з 27 листопада до 3 грудня кількість захворілих на ГРВІ, порівняно з попереднім тижнем, зменшилась на 8,3% – це 5209 випадків проти 5682. Про це інформують в обласному центрі контролю і профілактики хвороб.
«Серед захворілих на ГРВІ, 3011 дітей віком до 18 років, це 57,8%. Школярів – 1772, це 58,9% від усіх захворілих дітей. Порівняно з попереднім тижнем, є зниження захворюваності серед дітей на 5,5%, серед школярів – на 2,7%. Госпіталізували за тиждень 144 особи, а у попередній тиждень їх було 168, тобто кількість зменшилася госпіталізованих на 14,3%. Серед 144-ох госпіталізованих – 55 дітей – це 38,2%. Станом на 04 грудня в області проти грипу щеплено 2870 осіб», – кажуть епідеміологи.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина