17-річну дівчину збили на проспекті Бандери
- Опубліковано: Катерина Мороз
- —
- 6 Жовтня, 2025 о 16:05
24.06.2026
22:01:27
4 жовтня на проспекті Степана Бандери в Тернополі сталася дорожньо-транспортна пригода — під колеса автомобіля потрапила 17-річна місцева жителька.
Як повідомляє поліція, водій автомобіля Renault здійснив наїзд на неповнолітню, коли вона переходила дорогу нерегульованим пішохідним переходом. Унаслідок аварії дівчина отримала травми та була госпіталізована.
Правоохоронці відібрали у водія зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Автомобіль вилучено та поміщено на арештмайданчик. Обставини інциденту з’ясовуються.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026