У Кременці під колесами авто опинилась 15-річна дівчина
- Опубліковано: Марія Дубас
- —
- 14 Лютого, 2025 о 15:07
24.06.2026
19:52:02
У Кременці на пішохідному переході авто збило неповнолітню. Бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала 15-річну постраждалу.

Про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими на спецлінію поліції повідомили очевидці події. На місце аварії виїжджала слідчо-оперативна група Кременецького райвідділу поліції.
Як повідомляють правоохоронці, автопригода трапилася 13 лютого близько 16:00 в Кременці. Водій автомобіля Mercedes-Benz Sprinter 413 на пішохідному переході збив місцеву жительку. П’ятнадцятирічну дівчину госпіталізували до медзакладу.
У водія взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. За даним фактом відкрите провадження відповідно до частини 1 статті 286 Кримінального кодексу України. Триває слідство.
На Тернопільщині вночі за допомогою безпілотника шукали хлопчика
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026