Чиновники бережанської мерії у період війни отримують від 300 до 500% премій та надбавок: Бортник розпорядився

Опубліковано:
13 Березня, 2023 о 12:36

Нещодавно обговорювали новину: «Майже всі депутати Верховної Ради, 396 з 415, отримали стовідсоткову надбавку до свого посадового окладу за січень 2023 року за «інтенсивність праці». Народні обранці не знають, що працівники Бережанської міської ради отримують, як премії, значно більше відсотків, ніж 100, до своїх посадових окладів. Дані по бережанських чиновниках за листопад 2022 року, без вказання прізвищ можновладців оприлюднив відомий місцевий краєзнавець Микола Проців.«Преміювання працівників апарату Бережанської міської ради, керівників самостійних підрозділів здійснюється на підставі розпорядження міського голови (Ростислав Бортник – авт.), яке видається щомісячно до 25 числа місяця, за який нараховується сума преміювання, з урахуванням підсумків роботи» (п. 3.9 Положення про преміювання…).

Варто зауважити, що нині дійсно має місце велике перевиконання бюджету, але не за рахунок розвитку економіки Бережанської громада, а за рахунок військових і їхнього податку з доходів фізичних осіб. 

Варто нагадати, що міський голова Бережан Ростислав Бортник нещодавно на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук” повідомив, що за свою роботу “на руки” отримує 12 558 грн. на місяць, а нараховано без всіляких відрахувань 15 600 грн.

– Премія – 0%, надбавки (за складність) – 0%. Саме таку зарплату отримаю я, як очільник громади чисельністю ~27.000 осіб. Це ціна місцевого самоврядування, навіть при цьому намагаюсь робити все можливе для нашої громади. А тебе тільки те і роблять, що критикують, і брудом обливають. Тому ті всі спекуляції про захмарні премії – це наклеп і спекуляції щодо мене, – заявив тоді Ростислав Бортник.

Варто нагадати, що ще два роки тому, в березні 2021 року, місячний заробіток Ростислава Бортника у Бережанській міській раді становив понад 35 тисяч гривень, з них оклад складав  12 615,89 грн. Майже 10 тисяч він виписував собі премії (9 840,40 грн.). Ще 6 560,26 грн. складала надбавка мера за високі досягнення у праці та за виконання особливо важливої роботи (50 відсотків посадового окладу). Також у його зарплатній відомості були ще дві незначні суми: 1 845,07 грн. – зарплата за відрядження і 504, 64 грн. – за ранг міського голови.  

Незадовго, депутатський корпус Бережанської міської ради вирішив, що призначати чи ні премії меру, а також вищому керівництву міської ради, мають саме депутати, в залежності від їхньої роботи на користь громади. На інших чиновників Бережанської міської ради це рішення не розповсюджувалося. Очевидно цьому теж буде покладено край.

 – Кажуть, що з 01.03.2023 все буде інакше… На найближчій сесії мають розглядати нове «Положення про преміювання, виплату надбавок, доплат та матеріальної допомоги працівникам апарату управління  Бережанської міської ради та її виконавчих органів», – підсумовує Микола Проців.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #бортник, #гроші, #мер бережан, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”
20:12, 21 Червня, 2024

Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: