У Тернополі відкрили мистецьку і Українському Домі «Перемога» відкрили мистецьку резиденцію «Додому на Різдво».
Там тернополяни та гості міста можуть оглянути виставку солом’яних дідухів і павуків, створених вихованцями і викладачами обласного еколого-натуралістичного центру.
Перегляньте також:
“Діятиме Майстерня Різдва «Зимова феєрія», де всі охочі зможуть послухати про традиції Святого вечора й дізнатися рецепти приготування Різдвяних страв. Окрім цього, дорослі і діти вчитимуться виготовляти ялинкові прикраси, Різдвяні свічки в техніці декупажу, а ще вправлятимуться у різних видах та способах зав’язування української хустки», – розповіли організатори.
Діятиме мистецька резиденція до 22 січня.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/10/5ee0cf4d99bfca4d4977c3ee1fd14ee6.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/10/f04373d8a43c0ac2eb0829e3c28cefee.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/10/5b3a994f6bd190c11140704621d81c51.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/10/61e5cd5d08543e01205e60e623f44115.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/10/5327b2fed5ee501cd1a2b904bc342815.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/10/96b052d4aed66334c03b733dfdfb2a4b.jpg)