В Українському Домі Перемога відбулося урочисте відкриття Мистецької резиденції «Додому на Різдво». Урочистості відкрила головна ідейниця і натхненниця свята – очільниця Управління культури і мистецтв Світлана Козелко. Модерувала захід співачка Зоряна Вовк. Фольк-різдвяні передзвони «Ось і знову Різдво – Сил Небесних торжество» згуртувало чимало міщан та гостей нашого міста. Було цікаво, але…мало, оскільки живемо у часі війни.
У майстерні Різдва «Зимова феєрія» вирувало чимало майстер-класів, аж очі розбігалися. А ділилися в них своїми знаннями невтомні бджілки – бібліотекарі міських книгозбірень. Так майстер-клас етно-макітра «У вирі традицій» зібрала багато охочих зануритися в історичний екскурс свята. Серед гостей – вимушені переселенці зі Сходу та Півдня нашої країни. Вони захоплено спостерігали за святочним дійством, дітки брали участь. Також працювали майстер-класи із виготовлення ялинкових прикрас, оформлення різдвяних свічок, зав’язування української хустки. Мистецький вернісаж «Ой прийдуть до тебе три празники в гості» став винятковою окрасою святкового дійства. Фотозона «Додому на Різдво» не залишала нікого байдужими. Воно й не дивно, бо у кожного свої щасливі спогади про ці дні, особливо ті, які були в минулому – до війни. Виставка робіт учасників міського конкурсу «Різдвяне диво» – ще одна важлива сакральна «родзинка» свята, адже картини талановитих юних художників випромінюють світло і радість, несуть у собі посил Миру, Віри, Надії, Любові, зрештою – перемоги над злом і всесвітнє панування добра у будучині. Різдвяний арт-креатив від обласного центру еколого-натуралістичної творчості – виготовлення дідухів, це занурення в казку, наповнення енергією неба і землі, які увібрав в себе кожний колосок, вирощений працьовитими українськими руками.
Перегляньте також:
- У Тернополі відкрили мистецьку резиденцію «Додому на Різдво»
- У Тернополі відкриють мистецьку резиденцію «Додому на Різдво»
Мистецька резиденція «Додому на Різдво» діятиме до 22 січня 2023 року.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/10/7b9a5b2e742f7a3a9bcbeecbfd87f4bc.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/10/88f23540759b42459f73418ea0e021f6.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/10/0a9ea0740e5ab755d7ad375ffc5b3b64.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/10/516171f09fdd21e00ff9c5bb333fae6c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/10/f17adb68fc984f0dcbe2dafaad5d067d.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/10/2481a1c0ac166f5b15823b4b76fa8c1c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/10/5f8cd425dd664acfc6d42bd24719b9c7.jpg)