У Тернополі вперше провели чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів
У Тернополі вперше провели чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів.
Участь взяли команди із 17 областей країни, до них загалом увійшли 250 сопртсменів. Це хлопці і дівчата віком 16 і 17 років.
Чемпіонат тривав два дні. Ці змагання є першим етапом відбору до національної збірної команди, яка буде відстоювати Україну на чемпіонаті Європи з боротьби самбо у 2023 році.
Останні новини:
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр
- Кіберполіція Тернопільщини попереджає про шахрайство під час покупок в інтернеті
- У Тернополі через спеку обмежать рух великогабаритного транспорту