На Тернопільщині за добу на COVID-19 захворіло 510 осіб. 1 людина померла від коронавірусу, – розповіли у Тернопільському обласному центрі контролю і профілактики хвороб.
«За добу від COVID-19 одужали 308 людей. Нові випадки захворюваності на цю недугу зафіксували у Тернопільському районі – 334, Чортківському – 115, Кременецькому – 51. Загалом за весь час пандемії коронавірус виявили у 158 352 осіб, одужали 151 884 людей і померли 2 450», – кажуть медики.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона