Медичні сестри Чортківського центру первинної медико-санітарної допомоги взяли участь у тренінгу з тактичної медицини.
Разом із тренерами вони відпрацьовувати практичні навички при масивних кровотечах (різними методиками та підручними засобами), при порушенні прохідності дихальних шляхів та травмах та переломах.
Перегляньте також:
«Цей тренінг був завершальним в серії тренінгів з надання медичної допомоги в умовах війни. Безперервне професійне навчання реалізовується в рамках проєкту «Медсестра з розширеними повноваженнями» від Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти». У 2021 році Чортківський центр первинної медико-санітарної допомоги став одним з восьми медичних закладів України, яким пощастило взяти участь у проєкті!», – розповіли працівники центру.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/30/e91674dcd3dca97b217babac43ab0766.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/30/cfad84d4be58ebe8c1a9989ea3521c2f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/30/1f72db5997f7fa8e33d0caa65f7d6671.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/30/34142b0d6b4229afd07efee556b08d37.jpg)