У Чорткові жителі будинків, які були зруйновані і пошкоджені під час ракетного обстрілу міста, отримали гуманітарну допомогу. Це речі, які передали благодійники із французького Безьє.
Як розповіли у Чортківській міській раді, їжу від благочинці із закордону отримали 280 сімей.
Перегляньте також:
- У місті на Тернопільщині горів автомобіль
- У Чорткові окрім старовинних дверей хочуть реставрувати огорожі
«У кожному пакунку є 7,5 кг макаронів, 3 кг рису, 3,2 кг білої квасолі, 750 г рибної консерви, 1 л соняшникової олії, 750 г йодованої солі, 1 кг цукру, 830 г томатної пасти та 60 пакетиків чаю», – розповіли у міськраді.
Нагадаємо, 4 серпня до Чорткова із французького Безьє приїхала гуманітарна допомога постраждалим внаслідок ракетних обстрілів чортків’янам. Привезли бутову техніку: холодильники, пральні машини, пилососи та інші речі. Техніку видаватимуть вже найближчим часом. Обстріл Чорткова російськими ракетам відбувся 11 червня.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/05/9691171f8d6251f19685014591631596.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/05/268b1350c1283a7f3010a3ee2b4102a6.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/05/5f2258d4fb45af08ab726c563994e4a2.jpg)