З 26 до 29 липня 2022 року фермерське господарство «Гадз» прийняло участь у найбільшій міжнародній виставці органічних продуктів «BIOFACH 2022» у м. Нюрнберг (Німеччина).
Від усієї команди «Гадз» ми дякуємо організаторам Офіс з розвитку підприємництва та експорту та Органічна Україна , всім залученим проектам, які підтримали цьогорічний павільйон – UNDP, QFTP, Research Institute of Organic Agriculture (FiBL).
Перегляньте також:
- Господарство «ГАДЗ» стало спонсором двох масштабних спортивних турнірів
- Фермерське Господарство «Гадз» вітає вас із Новим Роком та Різдвом Христовим!
Український компанії вкотре продемонстрували свою згуртованість, стійкість та силу. Навіть у період війни, український бізнес працює і розвивається. Українці будують сильну та багату країну вільних людей.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/04/c49a855a300ee9c462979854fd82a4e1.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/04/98e8726e44c37dc225e33202ef949da0.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/04/c9502218bf0819fa823d9f2432ebafc3.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/08/04/d36cb157dee34fc4cf1ecf5f03675641.jpg)