На спецлінію 102 звернувся чоловік, який повідомив, що впізнав жінку, яка декілька днів тому вчинила крадіжку коштовностей в одному із ювелірних магазинів міста.
Чоловік зазначив, що бачив орієнтування розшуку жінки за вчинення крадіжки в соціальних мережах, а коли побачив, як схожа особа сіла в маршрутне таксі, відразу завернувся до поліції.
Перегляньте також:
- Скандал: на хабарі спіймали заступницю голови Кременецької РДА Аллу Злочевську
- На Тернопільщині син пропонував 200 доларів патрульним за п’яну їзду батька
Патрульні негайно стали на пошуки ймовірної правопорушниці. Вони швидко виявили та зупинили потрібну маршрутку. Інспектори оглянули салон транспортного засобу та впізнали потрібну особу.
Охоронці порядку доставили громадянку до поліцейського відділку для подальшого з’ясування обставин цієї події.
Дякуємо небайдужим громадянам за пильність та правосвідомість.