У селі Цеценівка Щумської громади відзначили День рибалки. Місцеві жителі провели благодійний турнір з риболовлі. Протягом змагання зібрали 12 тисяч 771 гривню.
«Виручені кошти будуть спрямовані для придбання транспортного засобу для захисників. Серед 20 учасників найбільший улов риби був у Тараса Марценюка (перше місце), Сергія Тимчука (друге) та у Євгена Крикончука. Переможцям вручено призи від спонсорів за сприяння ГО «Рибалки Цеценівки», – повідомили у Шумській територіальній громаді.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/07/15/4aacb900628ffaa1b35dc37826d6a833.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/07/15/58e664e0b6788785f4ff2a3795abb8e1.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/07/15/9c9a4a96fee1a0a01ada207b585381d8.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/07/15/a2fb4a8503ae53f2296251678c640bd1.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/07/15/e1a8b7d73b57ef9f96b43aba1013825e.jpg)