Освітяни Чортківської громади зібрали 201 770 тисяч гривень. За ці кошти придбали генератора і військову амуніцію. Кожен працівник віддав на потреби військових свій одноденний заробіток.
«Загалом, працівники шкіл громади зібрали 138 280 гривень, дитсадків – 52 790 гривень, інклюзивно-ресурсного центру – 2000 грн, центру професійного розвитку педагогічних працівників – 2 500 грн, палацу дітей та юнацтва – 6200 грн», – розповідають у Чортківській міській раді.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ