5 березня о 23:37 на автодорозі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький -Знам’янка», поблизу сел. Підволочиськ Підволочиської територіальної громади Тернопільського району, відбулося зіткнення автомобіля «Renault Modus» та автобуса «VANHOOL».
На місце події залучався черговий караул 20-ї державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління, котрим за допомогою спеціального обладнання деблоковано водія «Renault Modus» та, разом із пасажиркою даного автомобіля, передано працівникам екстреної медичної допомоги.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ