У Тернополі цими днями завершилися роботи з капітального ремонту сходових маршів пішохідного мосту через залізничну колію між вул. Транспортною та вул. Бродівською.
Як розповіли в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, в ході виконання реконструкції працівниками підрядної організації було проведено заміну усіх сходових маршів, перильної огорожі в межах сходових маршів, також відновлено опорні конструкції мосту та проведено їхнє шпаклювання і фарбування.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Для зручності тернополян, фігурними елементами мощення влаштовано також підхід до мосту зі сторони вул. Транспортної, а наразі роботи з влаштування підходу проводяться і зі сторони вул. Бродівської.
Нагадаємо, оскільки конструкція мосту була аварійною та потребувала оновлення, під час проведення ремонтних робіт міст був недоступний для пішоходів.