На Тернопільщині судитимуть чоловіка, який вбив собаку. Мешканцю Чортківського району загрожу штраф до 51 000 гривень, арешт до шести місяців або обмеження волі на термін до 3 років.
Як розповідають у поліції, жителька Мельнице-Подільської ОТГ знайшла мертву собаку у криниці на власному господарстві. Згодом з’ясувалося, що собаку породи пекінес забив родич жінки, коли нікого не було вдома. Після чого, мертвого домашнього улюбленця він викинув у колодязь.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Правоохоронці розпочали кримінальне провадження.