У Тернополі презентували книгу «Репресоване дитинство»

Опубліковано:
15 Жовтня, 2021 о 17:43

У День захисників та захисниць України у Тернополі презентували книгу «Репресоване дитинство. Про це повідомляє Тернопільська облдержадміністрація.

Як зазначають самі автори, «Репресоване дитинство» – видання, яке будить думку. Це історія покоління, яке народилося та виростало в сталінських ГУЛАГах.

Зокрема, у книзі автори описали власні спогади дитинства, як їхні родини боролись із тоталітарним режимом.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #Репресоване дитинство, #тернопіль, #тернопільські новини
Статті
Інтерв'ю
Олександр Вільчинський
22:12, 2 Травня, 2026

Олександр Вільчинський: «Ніщо не може замінити ті моменти, коли пишеться…»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: