На фасаді Тернопільської загальноосвітньої школи №19 сьогодні, 12 жовтня, відкрили меморіальну дошку учаснику Революції Гідності та бойових дій на Сході України, добровольцю батальйону «Шахтарськ» Андрію Стойку. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Священнослужителі освятили меморіальну дошку. Віддати шану Герою також прийшли рідні військовослужбовця, близькі, бойові побратими, педагогічний колектив та учні школи.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зазначимо, що у 2014 році Андрій Стойко добровольцем вирушив на Схід у складі батальйону «Шахтарськ». Він пройшов чимало гарячих точок на лінії зіткнення (Іловайськ, Піски). Повернувшись, продовжував службу у лавах Національної поліції України.
Загинув тернополянин 22 липня 2018 року під час виконання службових обов’язків у селі Петропавлівська Борщагівка Київської області.