У Тернополі завтра, 12 жовтня, розпочинається опалювальний період 2021/2022 для населення та інших споживачів. Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Тернополян просять поставитися із розумінням до того, що технологічний запуск опалення не є одномоментним процесом. Працівники підприємств та аварійних служб працюватимуть у посиленому режимі, щоб забезпечити вчасний запуск котелень та теплопостачання до осель тернополян.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, що у медичних закладах, школах дитсадках Тернополя опалення включили у неділю, 10 жовтня.