У ТЦ «Епіцентр» відкрили центр вакцинації. Осіб імунізують вакциною Pfizer-BioNTech.

«У зв’язку із початком навчального року в медичному університеті, центр масової вакцинації, який функціонував на базі його спорткомплексу (вулиця Коцюбинського 3) перестав функціонувати. Натомість розпочалася масова вакцинація населення вакциною Pfizer-BioNTech в торговому центрі «ЕПІЦЕНТР»», – йдеться у повідомленні ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України».

Додамо, від початку вакцинальної кампанії в Тернопільській області імунізували 206 580 осіб.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #вакцинація, #коронавірус, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #ТЦ Епіцентр
Статті
Інтерв'ю
САУ Богдана 50 окрема артилерійська бригада
19:26, 24 Червня, 2026

Бойова робота САУ «Богдана»: як українські гармаші нищать ворога на передовій

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: