До 15-ої річниці заснування Крайового Ігрового Табору куренем УСП ч.4 / УПС ч.2 «Ті, що греблі рвуть» члени Пластової ПОШТИ Станиці Чортків разом із Козацькою поштою випустили та погасили поштову картку й марку пластової пошти, приурочену цій події. Ініціатором ідеї був пластун, сеньйор праці Анатолій Петльований. Художник — Максим Паленко. Оформлення робив Андрій Пилюх.
Перегляньте також:
- «Героїчні професії. Янголи війни»: у Тернополі погасили марку, яку присвятили медикам
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Читайте також
Крайовий ігровий табір вперше відбувся у 2017 році. Його мета – показати через ігрові ситуації, як діє Новацький закон у житті.
«У 2021 році ми святкуємо 100-ліття Пласту на Закарпатті, тому і четвертий Крайовий ігровий табір цього року присвячений закарпатській тематиці. Легенду табору побудовано на основі твору Олександра Гавроша «Розбійник Пинтя в Заклятому місті». Учасники мандрують Закрайсвіттям разом зі славетним розбійником Пинтею, зустрічаються з випробуваннями, пригодами і небезпеками, а завдяки добрим справам, дружності та взаємодопомозі допомагають зняти закляття із зачаклованого злими силами міста», – розповідають у Тернопільському обласному пластовому вишкільному центрі.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/08/13/28053829c19750cdb10a3404916d9ea8.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/08/13/6b8941427f2b98fde4c455b4968da0bc.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/08/13/80d8b7c0af1913214e379781287b5068.jpg)