Наймолодший картингіст України Едуард Петришак з Тернопільщини посів третє місце на ІІ етапі Кубку України з картингу. Хлопець – житель Чорткова. Він уже давно відомий чи не на всю Україну своїм талантом.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Едуард вперше сів за кермо іграшкового авто в 2,5 роки. Хлопчик так впевнено тиснув на газ, що вже в 4 роки отримав можливість покататися на справжньому карті, і з тих пір не може прожити і дня без гонок. Батькам навіть довелося купити дитині власний карт. Едуард вже виступає в заїздах разом з дорослими спортсменами, постійно готуючись до нових змагань. На трасі він ганяє зі швидкістю до 60 км /год», – розповідають рідні Едуарда.
ІІ етап Кубку України з картингу відбувався з 31 липня по 1 серпня у Києві на картодромі «Чайка».
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/08/09/bad78548b11d6708fc4cc6c4c6f0f1b9.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/08/09/0f57bbef5edb651d96ffa8c9708bae6b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/08/09/0497dce8e1c0cfa4366a387922ffaa3f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/08/09/682ed66d1df70d7a2001d9893c0d6279.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/08/09/48b5b355d9b07e7fb772e718b28bc020.jpg)